Retone - Hearing Aids and Accessories

Contacts

SIA ReTone

 

Phone: +371 67276788

 

Fax: +371 67276799

 

e-mail: info@retone.lv

 

Address:  64. Krišjāņa Barona str.Riga  (entry directly from the street).

 

Working hours:

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
From Monday to Thursday   9:00 - 17:00 9:00 - 16:00 Closed

 

Mēs atrodamies Krišjāņa Barona ielā 64 (pie Kr.Barona un Stabu ielas krustojuma). Ejot pa Kr.Barona ielu, virzienā no pilsētas centra uz Stabu ielu, atrodamies ielas labajā pusē pavisam netālu no krustojuma.
Mums blakus atrodas veikaliņš VARAVĪKSNE un MĒNESS APTIEKA. Ieeja ofisā ir tieši no ielas, tādēļ pie mums viegla piekļuve ir arī cilvēkiem, kuri pārvietojas ar ratiņkrēslu palīdzību.
Visērtākā satiksme, braucot ar sabiedrisko transportu, ir izmantojot tramvaju . Gan braucot no pilsētas centra, gan no Matīsa ielas puses, ir jāizkāpj pieturā pie Gertrūdes ielas (Barona centrs) un nedaudz jāpaiet pa Kr. Barona ielu Stabu ielas virzienā. Tāpat, pie mums var atbraukt ar sabiedrisko transportu, kas iet gan pa Čaka, Tērbatas, gan Brīvības ielām, vienīgi tad, ar kājām ejamais posms, būs nedaudz garāks.
Tiem, kas pie mums vēlas nokļūt ar personīgo automašīnu, ir iespējas ērti novietot automašīnu tiešā mūsu uzņēmuma tuvumā. Varat izmantot stāvvietu uz Stabu ielas , Krišjāņa Barona ielas Nr. 54/58 autostāvvietu, vai arī stāvvietu Stabu ielā starp namiem Nr. 40 un 42.

There You can see locatoin of our shop in the map and street view
 


See  a larger map 

See  a larger map 
© Copyrights 2012 SIA ReTone