Retone - Dzirdes Aparāti un to Piederumi

binax-BEST SOUND TECHNOLOGY JAUNĀ PAAUDZE

31.10.2014

Lai nodrošinātu maksimāli dabīgu bilaterālu skanējumu, binax sistēmas dzirdes aparāti strādā pārī . Izmantojot jaunu e2e 3.0, daudz ātrāku, savstarpējās saziņas protokolu, tie sinhronizē ne tikai aparātu regulatorus, bet savstarpēji apmainās audio signāliem, tādējādi kopīgi izmantojot signālus no abām pusēm, līdzīgi kā cilvēka smadzenaes salīdzina un apstrādā ieejas signālus no abām ausīm.

Tā rezultātā dzirdes aparāti izmanto ienākošos skaņas signālus ne tikai no saviem diviem mikrofoniem, bet arī no pretējās puses dzirdes aparāta divu mikrofonu signālus, tādējādi veidojot komplicētu virtuālu 8 mikrofonu sistēmu,  izmantojot signālus ar vislabāko lietderīgās skaņas un trokšņu attiecību.

Binax sistēmas iekšauss dzirdes aparātiem ar vienu mikrofonu, attiecīgi, veidojas virtuāla 4 mikrofonu sistēma, kurā abi aparāti izmanto gan savu, gan pretējās auss aparāta mikrofona signālu.

Daži fakti par binax sistēmas skaņas apstrādes procesoru:

Jaunā bezvadu aparātu svstarpējā saziņas sistēma  e2e 3.0 vienā sekundē pārraida 1000x vairāk datu kā iepriekšējā e2e 2.0 sistēma.

Binax procesors veic par 20% vairāk operāciju vienā sekundē salīdzinājumā ar iepriekšējo-micon procesoru.

Frekvenču josla līdz 12 kHz un kanālu skaits līdz 48.

Iespēja vadīt dzirdes aparātus (mainīt skaļumu un skaņas tembru, pārslēgt klausīšanās programmas un mikrofonu telpisko virziendarbību) tieši ar Jūsu viedtālruni, izmantojot bezmaksas aplikācijas gan '' i-phone'' gan ''Android'' operētājsistēmas  telefoniem. 

Aparātos iebūvētā '' tinnitus'' maskēšanas ( terapijas) sistēma papildināta ar mainīgām dažādām ''jūras viļņu'' skaņām.

© Copyrights 2012 SIA Retone