Retone - Dzirdes Aparāti un to Piederumi

XCEL-JAUNA BEST SOUND TECHNOLOGY PAAUDZE

30.08.2012

 

XCEL -ir  jauna BEST SOUND TECHNOLOGY paaudze.  Ieviestie trīs būtiskie jauninājumi XCEL-Amp ;  XCEL-Fit ;  XCEL-View  darbojas harmoniski, sniedzot  perfektu skaņas kvalitātes un dzirdamības balansu. Rezultātā tas dod ļoti pozitīvu pirmo iespaidu,  izmēģinot dzirdes aparātu, kā arī dod komforta sajūtu ilgtermiņaņā. 

XCEL-Amp . Skaņas pastiprinātājā ir izmantots kompresors ar pilnīgi jaunu darbības principu - tam ir divi pastiprinājuma līknes lūzuma punkti un dažādi kompresijas koeficienti dažādos līknes posmos. Tas dod iespēju regulējot dzirdes aparātu panākt tā skanējumu pēc iespējas līdzīgāku dabīgai dzirdei. Tādējādi panākot vislabāko vārdu izšķirtspēju nezaudējot skaņas dzirdamību un kvalitāti.

XCEL-Fit  ir pirmais dzirdes aparātu regulēšanas algoritms, kurā tiek izmantots dzirdes psiho-akustiskais modelis kombinējot labu dzirdamību ar skaņas kvalitāti.

XCEL-View  Viegla un intuitīvi izprotama dzirdes aparātu regulēšanas programmatūra. Atvieglo un paātrina aparātu programmēšanu un rezultātā  iespējams ātrāk sasniegt  dzirdes aparāta lietotājam  vēlamo rezultātu.  Ar jauno XCEL tehnoloģiju pašlaik ir pieejamas jau zināmās dzirdes aparātu sērijas MOTION un PURE, kā arī,  tā ir izmantota pilnīgi jaunā SIEMENS izstrādājumā -dziļi auss kanālā ievietojamā iekšauss  aparātā  ECLIPSE.  

 

BestSound Technology™ – jauna dimensija dzirdes aparātu tehnoloģijā.    

 

Firma SIEMENS  Ir izstrādājusi un 2010 gada vasarā laidusi klajā vairākas dzirdes  aparātu līnijas ar jaunu BEST SOUND TECHNOLOGY skaņas apstrādes sistēmu. 

Trīs būtiskie jauninājumi ir SpeachFocus, FeedbackStopper un SoundLearning 2.0. SpeachFocus ( Fokusēšanās uz runu ) izmanto virziendarbības mikrofonu tehnoloģijas un aparātā iebūvētaie mikrofoni maina savu virziendarbības diagrammu un fokusējas uz virzienu no kura pienāk runa.
FeedbackStopper (Atpakaļsaites slāpētājs) apslāpē nepatīkamo dzirdes aparāta ''svilpošanu'', kad izveidojas akustiskā atgriezeniskā saite. No aparāta izejošais signāls tiek nomarķēts, un kad iezīmētais signāls parādās aparāta ieejā,tad  nedaudz tiek nobīdīta tā frekvence, tādējādi pārtraucot atpakaļsaites ķēdi.
SoundLearning 2.0 (Skaņas  izzināšana) skaņas apstrādes procesors atcerās, kā  aparāta lietotēja pārregulē aparātu nonākot citā akustiskā situācijā. Aparāts nepārtraukti analizē pienākošās skaņas un nākošreiz, nonākot līdzīgā situācija, jau pats automātiski pārregulēs aparātu lai lietotājam būtu komfortabla klausīšanās.
Sākot ar 2010 gada vasaru, BEST SOUND TECHNOLOGY ir ieviests jau esošo aparātu sērijās PURE, LIFE un MOTION.  

 

© Copyrights 2012 SIA Retone