Retone - Dzirdes Aparāti un to Piederumi

AQUARIS

07.10.2011

 

Pirmais, pilnīgi ūdensdrošais dzirdes aparāts AQUARIS , ko izstrādājusi firma SIEMENS, darbojas pat 1m dziļumā zem ūdens un tas ir paredzēts lietošanai aktīviem cilvēkiem, nebaidoties no pēkšņa lietus vai pat peldes.
Aparātu var izmantot gan ar OPEN FIT uzgali, gan standarta radziņu un izdividuālo auss ieliknt, taču, ja domājat ar dzirdes aparātu ''AQUARIS'' iet dušā vai peldēties, ir nepieciešams mīkstais individuālais ieliktnis, kurš izslēdz ūdens iekļūšanu ausī un tālāk caur ausi aparātā.
 

 Aparāta AQUARIS korpusa konstrukcija ir līdzīga pudelei, kurā ir ievietotas visas detaļas un  kura aiztaisīta ar hermētisku korķi-baretijas durtiņām ar silikona blīvi.  Tātad loģiski, ka uz paša aparāta nav nekādu vadības pogu vai regulātoru. Dzirdes aparātos  AQUARIS tiek izmantots BEST SOUNT TECHNOLOGY skaņas apstrādes procesors un jaunākās bezvadu tehnoloģijas,  to var regulēt, pārslēgt klausīšanās programmas,  pieslēgties mobīlajam telefonam vai mājas audiosistēmai, izmantojot kādu no vadības pultīm TEK vai  MiniTEK 

AQUARIS ir mūsu noliktavā un ar to iepazīties un iegādāties varat mūsu ofisā.

© Copyrights 2012 SIA Retone