Retone - Dzirdes Aparāti un to Piederumi

Kontakti

SIA  ReTone

 

Telefons: +371 67276788

 

Fakss: +371 67276799

 

e-pasts: info@retone.lv

 

Adrese: Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 64 (ieeja tieši no ielas).

 

Darba laiks:

Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
No Pirmdienas līdz Ceturtdienai   9:00 - 17:00 9:00 - 16:00 Slēgts

 

Mēs atrodamies Krišjāņa Barona ielā 64 (pie Kr.Barona un Stabu ielas krustojuma). Ejot pa Kr.Barona ielu, virzienā no pilsētas centra uz Stabu ielu, atrodamies ielas labajā pusē pavisam netālu no krustojuma.
Ieeja ofisā ir tieši no ielas, tādēļ pie mums viegla piekļuve ir arī cilvēkiem, kuri pārvietojas ar ratiņkrēslu palīdzību.
Visērtākā satiksme, braucot ar sabiedrisko transportu, ir izmantojot tramvaju . Gan braucot no pilsētas centra, gan no Matīsa ielas puses, ir jāizkāpj pieturā pie Gertrūdes ielas (Barona centrs) un nedaudz jāpaiet pa Kr. Barona ielu Stabu ielas virzienā. Tāpat, pie mums var atbraukt ar sabiedrisko transportu, kas iet gan pa Čaka, Tērbatas, gan Brīvības ielām, vienīgi tad, ar kājām ejamais posms, būs nedaudz garāks.
Tiem, kas pie mums vēlas nokļūt ar personīgo automašīnu, ir iespējas ērti novietot automašīnu tiešā mūsu uzņēmuma tuvumā. Varat izmantot stāvvietu uz Stabu ielas , Krišjāņa Barona ielas Nr. 54/58 autostāvvietu, vai arī stāvvietu Stabu ielā starp namiem Nr. 40 un 42
.

Attēlos  Jūs variet redzēt mūsu atrašanās vietu uz Krišjāņa Barona ielas un kartē.
 

Skatīt lielākā kartē

 


Skatīt lielākā kartē
© Copyrights 2012 SIA Retone