Retone - Слуховие аппараты и Принадлежности

Rayovac

 

     www.rayovac.com

 

Baterijas dzirdes aparātiem un kohleārajiem implantiem.

Piedāvājam dažādu izmēru baterijas visiem dzirdes aparātu veidiem un modeļiem. Parasti dzirdes aparātiem izmanto četru dažādu izmēru baterijas. Bateriju izmēri tiek apzīmēti ar skaitļiem.
Aizauss aparātos biežāk izmantojamās ir baterijas Nr.675 un Nr. 13, savukārt iekšauss aparātos Nr. 312 un  Nr. 10 .  Pavisam reti tiek izmantotas arī baterijas Nr. 5
Bateriju darbības laiks dzirdes aparātā ir atkarīgs gan no dzirdes aparāta  modeļa, gan tā skaļuma ieregulējuma, gan lietošanas ilguma dienā.
Dažādu izmēru baterijām ir dažāds darbības laiks. Tas var būt vidēji       no 5-30 dienām. Taču jāņem vērā, ka konkrētam dzirdes aparāta modelim, ir paredzēta noteikta izmēra baterija un to aizvietot ar cita izmēra bateriju nav iespējams.                                                                           Gribam vērst Jūsu uzmanību uz to, ka dzirdes aparātos ir jālieto tikai speciāli šim mērķim paredzētas baterijas. Vairākkārt uzlādējamie akumulatori  un  pulksteņu baterijas dzirdes aparātiem nav piemēroti un tos šim nolūkam  izmantot nedrīkst.

© Copyrights 2012 SIA Retone