Styletto Connect

Straumē stilīgi

Pure X

Pirmie dzirdes aparāti pasaulē ar iebūvētu akustisko kustības sensoru. Darbojas ar baterijām.

Motion Nx

Natural Experience Nx- Pirmais dzirdes aparāts pasaulē, kurš spēj atpazīt lietotāja balsi. Motion Nx sērijas aparāti darbojas ar baterijām. Piedāvājam divus modeļus: Motion 13 Nx un Motion 13P Nx Šie aparāti pieejami veiktspējas līmeņos 3: 5; 7.

Palīdzam cilvēkiem ar dzirdes problēmām !

Piedāvājam plaša spektra aizauss un iekšauss dzirdes aparātus dažādās cenu grupās.
Aparātu pieregulēšana (piemērošana) atbilstoši katra cilvēka individuālajam dzirdes zudumam.
Iekšauss dzirdes aparātu izgatavošana.
Pārdoto aparātu garantijas un pēcgarantijas apkope un remonts.
Individuālo auss ieliktņu izgatavošana.
Peldieliktņu izgatavošana. 
Individuālo auss ieliktņu izgatavošana skaņas monitoru pieslēgšanai.
Audioloģisko iekārtu tirdzniecība, apkalpošana un remonts.
Pacientu ērtībām izbraucam arī uz lielākajām Latvijas pilsētām.
Nepieciešamības gadījumā, izbraucam  pie klienta uz mājām

 

Nedaudz par mums:

Mūsu firmā strādā pieredzējuši darbinieki, ar iepriekšēju ilggadēju (jau 20 gadu) pieredzi dzirdes aparātu jomā. Mūsu kolektīvā strādā gan tehniskā servisa un dzirdes akustikas inženieri, gan klientu apkalpošanas speciālisti. Mūsu tehniskie darbinieki ir izgājuši apmācību pie dzirdes aparātu un arī pie audioloģiskās aparatūras ražotājiem. Esam apguvuši gan audioloģijas kursu, gan dzirdes akustikas un jaunāko dzirdes aparātu programmēšanas (regulēšanas) programmatūru, tādējādi, varam nodrošināt precīzu dzirdes aparātu pieregulēšanu (pielāgošanu) katra klienta individuālajam dzirdes zudumam un veikt kvalitatīvu dzirdes aparātu apkopi un remontu visīsākajos termiņos. Zināšanas katru gadu tiek papildinātas ražotāju ikgadējos kursos.


Izmaiņas darba režīmā

Pašlaik strādājam ierastajā darba režīmā. tomēr ievērojot visas epidemioloģiskās drošības prasības, klientus pieņemam tikai ar iepriekšēju pierakstu un informējam, ka, saskaņā ar noteiktajām normām, mūsu ofisa telpās vienlaicīgi var atrasties ne vairāk kā 3 apmeklētāji (uzgaidāmajā zālē 2) Tālrunis informācijas saņemšanai: 67276788

Lasīt vairāk


Signia Xperience Pure X

Pirmie dzirdes aparāti pasaulē ar iebūvētu akustisko kustības sensoru. Ir pieejami gan ar 312 izmēra bateriju, gan uzlādējami-ar iebūvētu Litija-jonu akumulatoru.

Lasīt vairāk


Signia Nx sērijas dzirdes aparāti

Signia Nx sērijas dzirdes aparātu skaņas procesors spēj atpazīt un iegaumēt dzirdes aparātu lietotāja balsi un samazina tās pastiprinājumu, tādējādi uzlabo klausīšanās komfortu un nodrošina savas balss dabīgu skanējumu.

Lasīt vairāk


Uzlādējamie dzirdes aparāti

Signia ir absolūts līderis uzlādējamu dzirdes aparātu izgudrošanā un izstrādē. Uzlādējami ir gan unikālā dizaina Styletto, gan aparāti ar uztvērēju ausī (Pure sērija), gan aizauss aparāti tradicionālā izpildījumā (Motion).

Lasīt vairāk


Jaunākās tehnoloģijas dzirdes aparātos

Pie mums bija ciemos TV raidījums "Dzīvīte". Padalījāmies pieredzē un par jaunumiem dzirdes aparātu tehnoloģijās un to izmantošanas iespējās. Jaunākie dzirdes aparātu modeļi ir savienojami ar telefonu, tie spēj atpazīt cilvēka balsi, kā arī tajos ir iebūvēts akustiskais kustības sensors, kas palīdz dzirdes aparātam pielāgoties noteiktām dzīves situācijām.

Lasīt vairāk