Cenas

Dzirdes aparātu cenas, tā pat kā to modeļi un sarežģītības pakāpes un komplektācijas ir ļoti dažādas.  Tā piemēram, viens bāzes, jeb ekonomiskās  grupas dzirdes aparāts ar digitālu skaņas apstrādi  var maksāt 180 EUR , bet visaugstākā līmeņa dzirdes aparāts var būt pat desmit reizes dārgāks. Viss ir atkarīgs no konkrētā cilvēka dzirdes zuduma, individuālajām vajadzībām, vēlmēm un iespējām.
Tādēļ viennozīmīgi pateikt cik maksās Jūsu dzirdes aparāts nav iespējams pirms nezinām Jūsu dzirdes zudumu un neesam uzzinājuši Jūsu vēlmes attiecībā uz dzirdes aparātiem. Orientējošas piedāvāto dzirdes aparātu cenas jūs varat atrast sadaļā  ''Produkti'' 
Tātad -nesatiekot Jūs, mēs varam pateikt cik maksā katrs konkrētais dzirdes aparāta modelis, bet nevaram pateikt vai tieši  tāds modelis (piemēram, par 200 EUR vai arī par 800 EUR) būs piemērots tieši Jums.
Lai atvieglotu cilvēku iespējas iegādāties dzirdes aparātus, it sevišķi augstākas klases, esam noslēguši sadarbības līgumu ar firmu "Aizdevums.lv'' kura, izvērtējot Jūsu iespējas atmaksāt kredītu,  izsniedz aizdevumu dzirdes aparātu iegādei mūsu firmā.