Jaunumi

Izmaiņas darba režīmā

Pašlaik strādājam ierastajā darba režīmā. tomēr ievērojot visas epidemioloģiskās drošības prasības, klientus pieņemam tikai ar iepriekšēju pierakstu un informējam, ka, saskaņā ar noteiktajām normām, mūsu ofisa telpās vienlaicīgi var atrasties ne vairāk kā 3 apmeklētāji (uzgaidāmajā zālē 2) Tālrunis informācijas saņemšanai: 67276788

Lasīt vairāk

Signia Xperience Pure X

Pirmie dzirdes aparāti pasaulē ar iebūvētu akustisko kustības sensoru. Ir pieejami gan ar 312 izmēra bateriju, gan uzlādējami-ar iebūvētu Litija-jonu akumulatoru.

Lasīt vairāk

Signia Nx sērijas dzirdes aparāti

Signia Nx sērijas dzirdes aparātu skaņas procesors spēj atpazīt un iegaumēt dzirdes aparātu lietotāja balsi un samazina tās pastiprinājumu, tādējādi uzlabo klausīšanās komfortu un nodrošina savas balss dabīgu skanējumu.

Lasīt vairāk

Uzlādējamie dzirdes aparāti

Signia ir absolūts līderis uzlādējamu dzirdes aparātu izgudrošanā un izstrādē. Uzlādējami ir gan unikālā dizaina Styletto, gan aparāti ar uztvērēju ausī (Pure sērija), gan aizauss aparāti tradicionālā izpildījumā (Motion).

Lasīt vairāk

Jaunākās tehnoloģijas dzirdes aparātos

Pie mums bija ciemos TV raidījums "Dzīvīte". Padalījāmies pieredzē un par jaunumiem dzirdes aparātu tehnoloģijās un to izmantošanas iespējās. Jaunākie dzirdes aparātu modeļi ir savienojami ar telefonu, tie spēj atpazīt cilvēka balsi, kā arī tajos ir iebūvēts akustiskais kustības sensors, kas palīdz dzirdes aparātam pielāgoties noteiktām dzīves situācijām.

Lasīt vairāk

PIEDĀVĀJAM PLAŠA SPEKTRA AUDIOLOĢISKĀS IEKĀRTAS

Esam uzsākuši oficiālu sadarbību ar Dāņu firmu AUDITDATA, kura ražo un piedāvā visplašākā spektra klīniskos audiometrus Primus,sistēmā integrājamu timpanometru un video otoskopu, kā arī firmas Entomed diagnostiskos un skrīninga audiometrus,

Lasīt vairāk

SIEMENS DIAGNOSTISKAIS AUDIOMETRS SD-270

LOR ārstiem piedāvājam aparatūru pacientu dzirdes pārbaudei un diagnostikai. Kā viens no tādiem aparātiem is SIEMENS diagnostiskais audiometrs SD-270.

Lasīt vairāk

ATVĒRTĀS AUSS APARĀTI-OPEN FIT

Pēdējos gados arvien lielāku popularitāti iegūst tā saucamie OPEN-FIT, jeb atvērtās auss aparāti. To skaņa ir salīdzinoši dabīga un galvenais-auss kanāls nav noslēgts un neveidojas "aizbāztās auss" efekts

Lasīt vairāk