Jaunumi

Visjaunākā SIGNIA platforma Integrated Xperience (Reāllaika Sarunu Uzlabošanas tehnologija).

Signija prezentē Reāllaika Sarunu Uzlabošanas tehnoloģiju un pasaulē pirmos dzirdes aparātus, kas atpazīst un analizē katra sarunas dalībnieka balsi, uzlabojot runas skaidrību un vienlaicīgi samazinot fona troksni.

Lasīt vairāk

Jaunais INTUIS 4 -aprīkots ar AX skaņas apstrādes procesoru.

Jaunie aizauss dzirdes aparāti INTUIS 4 ir aprīkoti ar visjaunāko AX platformas skaņas apstrādes procesoru un BT savienojamību. Pieejami 3 dažādos veiktspējas līmeņos INTUIS 4.0 pamatlīmenis, INTUIS 4.1 atbilst 1. veiktspējas līmenim un INTUIS 4.2 attiecīgi 2.līmenim

Lasīt vairāk

Tagad pieejams pilns uzlādējamo dzirdes aparātu spektrs

Līdz ar uzlādējamo iekšauss dzirdes aparātu ieviešanu, tagad ir pieejams pilns uzlādējamo dzirdes aparātu spektrs. Sākot ar aizauss aparātiem, ieskaitot pasaulē pirmo uzlādējamo SP (Super Power) Super Jaudas dzirdes aparātu un beidzot ar vairāku modeļu iekšauss aparātiem.

Lasīt vairāk

Uzlādējamie Iekšauss dzirdes aparāti

SIGNIA un ReTone tagad piedāvā arī uzlādējamus Iekšauss Dzirdes aparātus: Active, Active Pro un Insio C&G AX

Lasīt vairāk

PURE 312 AX un PURE C&G AX tagad pieejami visos veiktspējas līmeņos

SIGNIA nepārtraukti izstrādā jaunus un paplašina jau esošo dzirdes aparātu klāstu. Tagad RIC tipa dzirdes aparāti ar visjaunāko skaņas apstrādes procesoru AX ir pieejami ne tikai uzlādējami, bet arī darbināmi ar, daudziem jau pierastajām, 312 izmēra dzirdes aparātu baterijām. Pie kam, abi veidi tagad ir pieejami visos veiktspējas līmeņos, arī 1 un 2, līdz ar to arī cenas šiem aparātiem kļūst demokrātiskākas.

Lasīt vairāk

PURE AX

Pilnveidojiet savu dzirdes pieredzi. SIGNIA jaunā, revolucionārā pilnveidotās pieredzes skaņas apstrādes platforma AX nodrošina uzlabotu dzirdi, kas ļauj izbaudīt izcilu runas skaidrību ar pārsteidzošu apkārtējo skaņu ainavu jebkurā situācijā.

Lasīt vairāk

Motion C&G X. Uzlādējamie dzirdes aparāti

Signia MOTION Charge&Go X. Ar jauno SIGNIA skaņas apstrādes procesoru "Xperience" 5 galvenās Signia Xperience priekšrocības: Akustiskās kustības sensori, kas precīzi nosaka, no kura virziena nāk katra skaņa. Pasaulē vadošie uzlādējamie dzirdes aparāti, 3-4 stundu uzlāde nodrošina darbību vairāku dienu garumā. Mūzika, mobilo tālruņu zvani un augstas kvalitātes TV skaņa tiek straumēta tieši jūsu dzirdes aparātos. Bezmaksas viedtālruņa lietotne, kas ļauj lietotājam pilnībā kontrolēt savus Signia dzirdes aparātus. Gluds un gandrīz neredzams dizains. Mitrumizturība novērtēta ar IP68, lai aparāti būtu pietiekoši izturīgi pret mitrumu, sviedriem, putekļiem un netīrumiem.

Lasīt vairāk

Iekšauss dzirdes aparāti Silk X

Iekšauss dzirdes aparāti Silk X, pielāgojami uzreiz. Palīdzēs Jums atrisināt problēmau, kad vienlaikus jālieto brilles, sejas maska un dzirdes aparāti.

Lasīt vairāk

Jaunais STYLETTO X

Styletto X atbilst visām jūsu dzirdes vajadzībām, pateicoties tā revolucionārajai Signia Xperience mikroshēmai, kas nodrošina skaidru skaņu un vislabāko runas izpratni pat trokšņainā vidē¹. Iebūvētie unikālie akustiskās kustības sensori ļauj Styletto X optimizēt jūsu dzirdi katrā situācijā, jo 82% lietotāju saka, ka Xperience dzirdes aparāti nodrošina vislabāko runas izpratni visās klausīšanās situācijās¹. Tātad jūs varat dzirdēt, kas ir svarīgi, vai skrienat ārā, rosīgā veikalā vai restorānā, vai atpūšaties kopā ar ģimeni un draugiem mājās.

Lasīt vairāk

Signia Xperience Pure X

Pirmie dzirdes aparāti pasaulē ar iebūvētu akustisko kustības sensoru. Ir pieejami gan ar 312 izmēra bateriju, gan uzlādējami-ar iebūvētu Litija-jonu akumulatoru.

Lasīt vairāk

Signia Nx sērijas dzirdes aparāti

Signia Nx sērijas dzirdes aparātu skaņas procesors spēj atpazīt un iegaumēt dzirdes aparātu lietotāja balsi un samazina tās pastiprinājumu, tādējādi uzlabo klausīšanās komfortu un nodrošina savas balss dabīgu skanējumu.

Lasīt vairāk

Uzlādējamie dzirdes aparāti

Signia ir absolūts līderis uzlādējamu dzirdes aparātu izgudrošanā un izstrādē. Uzlādējami ir gan unikālā dizaina Styletto, gan aparāti ar uztvērēju ausī (Pure sērija), gan aizauss aparāti tradicionālā izpildījumā (Motion) un tagad arī iekšauss aparāti Active un Active Pro.

Lasīt vairāk

Jaunākās tehnoloģijas dzirdes aparātos

Pie mums bija ciemos TV raidījums "Dzīvīte". Padalījāmies pieredzē un par jaunumiem dzirdes aparātu tehnoloģijās un to izmantošanas iespējās. Jaunākie dzirdes aparātu modeļi ir savienojami ar telefonu, tie spēj atpazīt cilvēka balsi, kā arī tajos ir iebūvēts akustiskais kustības sensors, kas palīdz dzirdes aparātam pielāgoties noteiktām dzīves situācijām.

Lasīt vairāk

PIEDĀVĀJAM PLAŠA SPEKTRA AUDIOLOĢISKĀS IEKĀRTAS

Esam uzsākuši oficiālu sadarbību ar Dāņu firmu AUDITDATA, kura ražo un piedāvā visplašākā spektra klīniskos audiometrus Primus,sistēmā integrājamu timpanometru un video otoskopu, kā arī firmas Entomed diagnostiskos un skrīninga audiometrus,

Lasīt vairāk

SIEMENS DIAGNOSTISKAIS AUDIOMETRS SD-270

LOR ārstiem piedāvājam aparatūru pacientu dzirdes pārbaudei un diagnostikai. Kā viens no tādiem aparātiem is SIEMENS diagnostiskais audiometrs SD-270.

Lasīt vairāk

ATVĒRTĀS AUSS APARĀTI-OPEN FIT

Pēdējos gados arvien lielāku popularitāti iegūst tā saucamie OPEN-FIT, jeb atvērtās auss aparāti. To skaņa ir salīdzinoši dabīga un galvenais-auss kanāls nav noslēgts un neveidojas "aizbāztās auss" efekts

Lasīt vairāk