Uzlādējamie dzirdes aparāti

Signia ir absolūts līderis uzlādējamu dzirdes aparātu izgudrošanā un izstrādē, līdz ar to SIGNIA spēj piedāvāt visplašāko uzlādējamo dzirdes aparātu klāstu nozares tirgū. Uzlādējami ir gan unikālā dizaina Styletto, gan aparāti ar uztvērēju ausī (Pure Charge&Go sērija), gan aizauss aparāti tradicionālā izpildījumā (Motion Charge&Go) un tagad arī iekšauss aparāti Active un Active Pro. Uzlādējamajos dzirdes aparātos tiek izmantoti pašlaik visprogresīvākie Litija-jonu akumulatori. Jāpiebilst, ka šādu tehnoloģiju akumulatorus izmanto arī elektro automobīļos un daudzās citās svarīgās un atbildīgās vietās.

Uzlādējamajiem dzirdes aparātiem salīdzinājumā ar vienreiz izmantojamām baterijām ir virkne priekšrocību. No lietošanas viedokļa tie ir daudz ērtāki, vienkārši vakarā ir jāieliek uzlādes ierīcē, tad aparāti paši arī izslēdzas un no rīta pirms lietošanas ir jāizņem no tās, aparāti automātiski ieslēdzas.

Tā kā akumulatori ir iebūvēti, aparātu korpusi ir praktiski hermētiski un līdz ar to daudz mitrumizturīgāki, kas ir ļoti svarīgi karstā vasaras dienā vai sporta aktivitāšu laikā, kad cilvēki pastiprināti svīst, kā arī pēkšņa lietus laikā.  Pēc mitrum un putekļu izturības novērtējuma tiem ir piešķirta augstā IP 68 klase. 

Ar vienu uzlādi jauni akumulatori var darboties līdz pat 19 stundām, pat aktīvi izmantojot Bluetooth straumēšanu, un tas ir pilnībā pietiekoši.

Pure Charge&GO un Motion Charge&Go tiek izmantoti modernu tehnoloģiju bezkontaktu uzlādes ierīces, savukārt Styletto sērijas aparātiem uzlādes ierīcē ir iebūvēts akumulators, kurš spēj nodrošināt divu dzirdes aparātu 3 pilnas uzlādes ciklus nepieslēdzoties elektrotiklam. Tātad dodoties pāris dienu izbraukumā nav nepieciešams ņemt līdzi vadus un adapterus.

Neapšaubāms ieguvums ir arī nepiesārņotā daba un lietotājam nav jādomā par izlietoto bateriju utilizāciju.