Signia Nx sērijas dzirdes aparāti

Ir vispār zināms, ka daudziem dzirdes aparatu lietotājiem nepatīk savas balss skanējums lietojot dzirdes aparātus.

Tas ir saistīts ar diviem faktoriem, pirmkārt-dzirdes aparāti pastiprina ne tikai apkārtējās skaņas, cilvēku balsis, bet arī paša lietotāja balsi, un otrkārt-lietojot dzirdes aparātus veidojas tā sauktais ''noslēgtas auss efekts'', tas ir - ja mēs aizspiežam ausis un runājam-mūsu balss skan jocīgi- it kā atskan galvā.

Noslēgtās auss efektu varam samazināt palielinot auss ieliktnīša ventilācijas kanāla diametru, vai izvēloties ''atvērtās auss'' aparātus, taču tas var pasliktina dzirdamību un runas izpratni, sevišķi trokšņainā vidē, bet savas balss pastiprinājums dzirdes aparātos vienalga paliek.

Signia Nx sērijas dzirdes aparātu skaņas procesors, pateicoties nozares līdera SIGNIA izstrādātajai Savas Balss Apstrādes (OVP) sistēmai, kas balstās uz  Ultra HDe2e, kas nodrošina nepārtrauktu pilnas joslas platuma audiosignālu apmaiņu starp dzirdes aparātiem, ļauj dinamiski skenēt un apstrādāt visas apkārtējās skaņas, cilvēku balsis un spēj atpazīt un iegaumēt dzirdes aparātu lietotāja balsi un samazina tās pastiprinājumu, tādējādi uzlabo klausīšanās komfortu un nodrošina savas balss dabīgu skanējumu.

SIGNIA piedāvā visplašāko Nx platformas aparātu klāstu. Ir pieejami gan tradicionālā izpildījuma aizauss dzirdes aparāti MOTION Nx , gan stilīgā dizaina STYLETTO, gan ar skaļrunīti ausī (RIC) PURE Nx, kā arī iekšauss aparāti INSIO Nx un SILK Nx no 1. līdz 7. veiktspējas līmenim. Pie kam, visi Nx platformas aizauss dzirdes aparātu modeļi ir piejami gan darbināmi ar baterijām, gan uzlādējami ar iebūvētu akumulatoru. (STYLETTO-tikai uzlādējami.)

Lielākajai daļai Nx platformas dzirdes aparātu modeļiem ir iespējama Bluetooth audio signāla straumēšana un tos visus var vadīt (regulēt skaļāk vai klusāk, pārslēgt aparātu darba režīmus, izmainīt skaņas tembru u.t.t) ar speciālas tālvadības pults vai viedtālruņa palīdzību.