Signia Xperience Pure X

Jaunās SIGNIA dzirdes aparātu paaudzes "Xperience" pamatā ir SIGNIA tehnoloģiju platforma "YourSound", kas ir nākošā aiz iepriekšējās Nx platformas.

"Experience" paaudzes dzirdes aparāti ir pirmie dzirdes aparāti pasaule ar iebūvētu akustisko kustības sensoru, tādējādi tie spēj pielāgoties jebkurai situācijai, kādā atrodas dzirdes aparātu lietotājs un nodrošināt skaņas tīrību un runas uztveri jebkuros apstākļos. 

Šie aparāti no iepriekšējās Nx sērijas ir saglabājuši lietotāja runas atpazīšanas un apstrādes funkciju un Bluetooth straumēšanas iespējas. Tehniski salīdzinot Xperience un Nx skaņas apstrādes procesorus-jaunajos ir par 80% vairāk tranzistoru, procesora atmiņa ir 7 reizes lielāka, bet tie ir par 60% mazāki kā iepriekšējie Nx procesori. Tādējādi Xperience paaudzes dzirdes aparāti ir mazāki par saviem priekšgājējiem, taču krietni jaudīgāki par tiem.

Pašlaik pārdošanā tiek piedāvāti divi Xperience dzirdes aparātu veidi: Pure 312 X un Pure Charge&Go X (attiecīgi ar bateriju darbināmi un ar iebūvētu uzlādējamu akumulatoru) tagad jau visos veiktspējas līmeņos no 1.-7. Tie visi ir aparāti ar skaļrunīti ausī, jeb tā saucamie RIC aparāti.