Jaunais STYLETTO X

Styletto X novecojušo dzirdes aparātu attēlu pārveido par ļoti izsmalcinātu dzirdes apģērbu ™. Tīra dizaina, izsmalcināta forma, tās graciozās līnijas, izsmalcinātā piemērotība un patiesā dzirdes pieredze nozīmē, ka jūtat atšķirību, tiklīdz to uzvelkat.
 
Styletto X, kas nodrošina vispilnīgāko dzirdes pieredzi, apvienojot godalgoto dizainu¹, Signia Xperience2 skaidro skaņu un vislabāko runas izpratni. Komplektā ietilpst arī maināmi uztvērēji, pārnēsājama uzlādējamība un Bluetooth savienojamība.
 
Styletto X atbilst visām jūsu dzirdes vajadzībām, pateicoties tā revolucionārajai Signia Xperience mikroshēmai, kas nodrošina skaidru skaņu un vislabāko runas izpratni pat trokšņainā vidē¹.
Mūsu unikālie akustiskās kustības sensori ļauj Styletto X optimizēt jūsu dzirdi katrā situācijā, jo 82% lietotāju saka, ka Xperience dzirdes aparāti nodrošina vislabāko runas izpratni visās klausīšanās situācijās¹. Tātad jūs varat dzirdēt, kas ir svarīgi, vai skrienat ārā, rosīgā veikalā vai restorānā, vai atpūšaties kopā ar ģimeni un draugiem mājās.
 
Styletto X apvieno unikālu, godalgotu dizainu ar vispilnīgāko dirdes pieredzi, skaidru skaņu un vislabāko runas izpratni dažādās situācijās.
Tam visam vēl klāt pārnēsājama uzlādes ierīce, Bluetooth savienojamība, viegli nomaināmi skaļruņi.
 
Kabatas izmēra portatīvā uzlādes ierīce ir pasaulē pirmais dzirdes aparāta lādētājs ar Qi bezvadu tehnoloģiju, kas ļauj vienkārši novietot lādētāju uz uzlādes paliktņa, nevis to pievienot elektrotīklam.