Uzlādējamie Iekšauss dzirdes aparāti

SIGNIA un ReTone tagad piedāvā arī uzlādējamus Iekšauss Dzirdes aparātus: Active, Active Pro un Insio C&G AX 

Active un Active Pro ir rūpnīcas izgatavoti Iekšauss Dzirdes aparāti ar X (Xperience) skaņas apstrādes procesoru. Tie ir gatavi lietošanai, individuāli pielāgojot katra lietotāja auss kanāla formai ar speciālām silikona uzmavām ''Click Sleeve''. Active atbilst 1.veiktspējas un cenu līmenim, bet Active Pro visaugstākajam -7. veiktspējas līmenim. Vizuāli šie aparāti drīzāk atgādina modernas bezvadu austiņas, nekā dzirdes aparātus. Šie aparāti lieliski noderēs aktīviem cilvēkiem ar nelielu un vidēju dzirdes zudumu.

Savukārt, Insio C&G ir iekšauss aparāti ar visjaunāko skaņas apstrādes procesoru AX (Augmented Xperience). Šos aparātus izgatavo katram lietotājam individuāli pēc viņu auss formas, un tie pagaidām ir pieejami veiktspējas un attiecīgi cenu līmeņos 3; 5; un 7.  Šiem aparātiem arī pielāgošanas diapazons būs plāšāks nekā Active un Active Pro, 

Active, Active Pro un Insio C&G nodrošina pilnīgu bezvadu savienojamību ar Jūsu viedtālruni un, izmantojot i-phone, nodrošina arī telefona zvanu saņemšanu un multi mēdiju straumēšanu tieši uz dzirdes aparātiem, kā arī nodrošina attālinātu dzirdes aparātu pieregulēšanas iespēju.