Tagad pieejams pilns uzlādējamo dzirdes aparātu spektrs

Līdz ar uzlādējamo iekšauss dzirdes aparātu ieviešanu, tagad ir pieejams pilns uzlādējamo dzirdes aparātu spektrs. Sākot ar aizauss aparātiem, ieskaitot pasaulē pirmo uzlādējamo SP (Super Power) Super Jaudas dzirdes aparātu, un beidzot ar vairāku modeļu iekšauss aparātiem.

SIGNIA un SIA ReTone tagad piedāvā uzlādējamus tradicionālā izpildījuma aizauss dzirdes aparātus MOTION X trīs jaudas līmeņos M (vidējas jaudas), P (jaudīgs) un SP (super jaudīgs) visos veiktspējas un cenu līmeņos no 1 līdz 7.  Aizauss RIC tipa aparātus PURE AX un STYLETTO AX ar skaļruni ausī visos veiktspējas līmeņos no 1 līdz 7. Uzlādējamo dzirdes aparātu saimei tagad ir piepulcējušies arī uzlādējami iekšauss dzirdes aparāti ACTIVE - gatavs lietošanai atbilst 1. veiktspējas līmenim, ACTIVE Pro - atbilst 7 veiktspējas līmenim, un INSIO C&G AX, kurš tiek izgatavots individuāli katram lietotājam pēc viņa auss formas, pagaidām pieejams veiktspējas līmeņos no 3 līdz 7.

Visi iepriekš minētie aparāti ir ''made for i-phone'' un nodrošina BT (Blue Tooth) savienojamību ar i-phone, i-pad un Android telefoniem, kuri atbalsta ASHA BT protokolu. Visiem šiem modeļiem ir attālinātās pieregulēšanas iespēja.