Visjaunākā SIGNIA platforma Integrated Xperience (Reāllaika Sarunu Uzlabošanas tehnologija).

Visjaunākā SIGNIA  dzirdes aparātu platforma Integrated Xperience (Integrētā Pieredze) ir klāt!
Signija prezentē Reāllaika Sarunu Uzlabošanas tehnoloģiju un pasaulē pirmos dzirdes aparātus Signia Pure C&G IX un Silk Charge&Go IX,  kas atpazīst un analizē katra sarunas dalībnieka balsi, uzlabojot runas skaidrību un vienlaicīgi samazinot fona troksni.

Kā tas darbojas?

    1.Analīze
    Iebūvētā skaņas analīzes sistēma katru sekundi apstrādā līdz 192 000 parametriem, identificējot katru sarunas dalībnieku un analizējot sarunas dinamiku.

   2. Adaptācija
    Daudzplūsmu analīzes sistēma tiek atjaunota tūkstošiem reižu sekundē, radot vienotu dinamisku vidi, kas precīzi pielāgojas skaņas  videi, kurā atrodaties.

    3.Korekcija
    The Conversation Booster - Sarunas Pastiprinātājs ( vai Atbalstītājs)  izmanto šos datus, lai dinamiski koriģētu un uzlabotu katra sarunas dalībnieka balsi. Paralēli Augmented Focus izmanto skaņas atdalītu apstrādi un pielāgojas konkrētai situācijai, lai apkārtējās skaņas vienmēr būtu komfortablas un patīkamas.
    Ar Signia Integrated Xperience jūs ne tikai labāk dzirdēsiet, bet beidzot pilnībā varēsiet iesaistīties sarunā! Kā arī bez pūlēm un noguruma piedalīties vairāku cilvēku/grupas sarunā pat sarežģītās klausīšanās vidēs, apmeklēt sabiedriskos pasākumus un veiksmīgi veikt profesionālo darbību.

95 % lietotāju konstatēja būtisku uzlabojumu vairāku cilvēku/grupas sarunās. *(Pēc Signia veiktajiem testiem).