Partneri

Mums ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar daudziem partneriem gan ārzemēs gan arī tepat Latvijā.

Mūsu galvenais sadarbības partneris un dzirdes aparātu piegādātājs ilgus gadus bija Vācijas firma SIEMENS

Kopš restrukturizācijas, kura tika veikta 2015. gada sākumā, oficiālais jaunās firmas nosaukums ir SIVANTOS, kurš tagat ir SIEMENS AG preču zīmes licences īpašnieks un pārstāv preču zīmeolus SIGNIA, A&M, REXTON.

Ar šo partneri ir iesākusies un turpinās veiksmīga un abpusēji ieinteresēta sadarbība. Mūsu speciālisti ir mācījušies un apguvuši gan audioloģijas pamatus, gan jaunāko dzirdes aparātu modeļu specifikāciju, remonta iemaņas un programmēšanu tieši ražotāja uzņēmumā Vācijā.

Lai vienmēr būtu lietas kursā par visiem jaunumiem SIVANTOS dzirdes aparātu tehnoloģijās un to regulēšanas programmās, iegūtās zināšanas tiek atsvaidzinātas un papildinātas ikgadējos ražotāja organizētos kursos.

 

Savā darbā izmantojam vācu firmas  EGGER  otoplastikas materiālus dažāda veida individuālo auss ieliktņu un iekšauss aparātu korpusu izgatavošanai. Ļoti iecienīti ir arī šīs firmas ražotie piederumi un līdzekļi dzirdes aparātu kopšanai.

 

Laba sadarbība mums ir izveidojusies ar Anglijas firmu PURETONE. Šī firma piegādā mums dažādus  dzirdes aparātu piederumus un kopšanas līdzekļus, kā arī ļoti specifiskus kaula vadāmības aparātus, kuri  iemontēti briļlu rāmī vai arī uz speciālas stīpiņas. Tā pat mēs izmantojam arī PURETONE piedāvātos materiālus individuālo auss ieliktņu izgatavošanai skaņas monitoru pieslēgšanai.

 

Kā nākošo gribētos minēt kopš 2015. gada jaunizveidojušos sadarbību ar Dānijas firmu AUDITDATA, kura ražo audiometrijas iekārtas - audiometrus, timpanometru, video otoskopu un izstrādā programmatūras - klīnikām un ārstu privātpraksēm paredzētas vadības un menedzmenta sistēmas. 

 

Jāpiemin arī Čehu  firma AUDIONIKA, kura mums piegādāja darbam nepieciešamo audioloģisko un dzirdes aparātu pārbaudes un regulēšanas iekārtu, kā arī dažas citas audiologiskās iekārtas un tām nepieciešamos palīgmateriālus.

 

Mēs saviem klientiem piedāvājam augstvērtīgas Amerikas firmas RAYOVAC dzirdes aparātu un kohleāro implantu baterijas.

 

Arī Latvijā mums ir daudzi sadarbības partneri - galvenokārt  doktorāti un citas veselības aprūpes iestādes.

Ja klients griežas pie mums ar sūdzību par dzirdes pasliktināšanos, bet pirms tam nav apmeklējis ārstu-speciālistu, mēs šādu klientu vispirms nosūtām uz ārsta  konsultāciju.

Otrs sadarbības virziens ir izbraukumi uz lielākajām Latvijas pilsētām. Ar laipnu dažādu medicīnas iestāžu atbalstu, varam strādāt gan Liepājā, gan Ventspilī, gan Daugavpilī  un arī vēl citās pilsētās.

Un visbeidzot, mūsu tehniskie darbinieki, nepieciešamības gadījumā, sniedz atbalstu ārstniecības iestādēm dzirdes pārbaudes un diagnostikas iekārtu profilaktiskajā apkopē un remontā.